Юридичний супровід купівлі квартири

Юридичний супровід купівлі квартири

Діяльність ОСББ як і будь-якої іншої організації всіх форм власності, потребує юридичної підтримки, починаючи від аналізу договорів, закінчуючи роз'ясненнями щодо законодавчих нововведень.

Маючи обмежений фінансовий ресурс, винаймати окремого юриста для ОСББ є задорого та неефективно.

Тому ми пропонуємо вам повноцінний юридичний супровід за помірну ціну.

 

Дана послуга включає:


 1. Консультації наших юристів.
  Підчас вашої роботи виникають ті чи інші питання, що потребують фахової відповіді. Відома експертка в сфері ЖКГ України Марія Осипчук дасть чіткі роз'яснення.
 2. Аналіз договорів, які ви плануєте укласти.
  Аналіз та редагування договорів від постачальників або розробка окремого договору під ваші умови. Наша позиція — договір має вас захищати.
 3. Підготовка запитів або відповідей на отримані вами звернення.
  Ми правильно оформлюємо запити до державних органів або приватних організацій, готуємо відповіді на вхідні звернення від співвласників, органів місцевого самоврядування, депутатів, тощо.
 4. Інформування щодо актуальних подій сфери житлово-комунального господарства.
  Наша задача - тримати вас в курсі програм можливостей та розвитку для ОСББ, нагадувати про важливі дати, коли вступають в силу ті чи інші закони, або коли потрібно подати звітність, тощо.
 5. Роз'яснення законодавчих змін та рекомендації щодо їх врахування у своїй роботі.
  В сфері житлово-комунального господарства відбуваються постійні зміни, приймаються нові закони, імплементуються нові правила. Ми допоможемо вам розібратися в усіх нововведеннях, дамо роз'яснення та рекомендації.


Цей перелік не є вичерпним. Ми завжди враховуємо фактичні потреби наших клієнтів, тож остаточний перелік послуг, що входять у щомісячний юридичний супровід буде визначений у договорі.

Крім того, наші клієнти отримуюють знижки на проходження навчальних семінарів, а також спеціальні умови замовлення інших послуг.

Щоб замовити послугу юридичного супроводу оформіть заявку на сайті, в якій бажано вказати адресу будинку та назву ОСББі ми з вами зв'яжемось для узгодження часу зустрічі, або зателефонуйте за номером +38 (050) 250 99 90.


Адміністрація сайту гарантує, що ваші персональні дані ні за яких умов не будуть використані в будь-яких комерційних чи протизаконних цілях, або передані третім особам