Тренінг “Ефективне управління ОСББ”

Тренінг “Ефективне управління ОСББ”
Місто Київ
2000 ГРН.
В даний момент цей товар недоступний, але Ви можете передзамовити його та як тільки він з'явиться ми Вас повідомимо

Багато голів та членів Правлінь ОСББ зустрічаються з однаковою проблемою - нестачею знань з управління багатоквартирним будинком та складностями у проведенні загальних зборів та презентації ідей. Якщо вам хочеться добре розуміти, як правильно управляти своїм будинком та отримати практичні навички з проведення загальних зборів та побудові комунікації зі співвласниками, то цей тренінг-інтенсив саме для вас. Тренінг проходить два дні - дві суботи з інтервалом один тиждень, протягом якого учасники мають можливість відпрацювати отримані знання на практиці та поставити лектору питання.

В перший день з 11.00 до 16.00 ми будемо розглядати питання управління будинком, зокрема:

  • зміни у сфері житлово-комунального господарства, що треба знати співвласникам багатоквартирних будинків;

  • комерційний облік комунальних послуг;

  • фінансові питання діяльності ОСББ: розрахунок та затвердження кошторисів, внесків, фінансова звітність;

  • шляхи роботи зі співвласниками-неплатниками;

  • особливості роботи з найманим персоналом та підрядниками.

У другий день з 11.00 до 15.00 ми будемо практикуватися у проведенні загальних зборів та донесенні до співвласників важливої інформації. Протягом дня ми поговоримо про:

  • основні типи особистостей та шляхи роботи з кожним з них;

  • варіанти роботи з запереченнями;

  • підготовку та проведення презентацій.

Після теоретичного блоку кожен учасник отримає можливість виступити перед іншими учасниками та спробувати провести презентацію. В свою чергу, кожен з інших учасників буде мати свою роль “складного співвласника” та буде намагатися ускладнити проведення презентації. Таким чином, кожен зможе відточити отримані знання та навички під час майже реальних загальних зборів, щоб потім з легкістю проводити загальні збори у своєму будинку.

У вартість включено навчальні матеріали, супровід лектора протягом тижня у разі виникнення питань після тренінгу, обід та сертифікат про проходження навчання.

Місце проведення: місто Київ


Адміністрація сайту гарантує, що ваші персональні дані ні за яких умов не будуть використані в будь-яких комерційних чи протизаконних цілях, або передані третім особам