Хто такий "Управитель багатоквартирного будинку"?

Управитель багатоквартирного будинку. Цей термін чув напевно кожен мешканець багатоповерхівки. Але що цей термін значить насправді? Чи це просто нова вивіска на старому ЖЕКу? Давайте розбиратися. 


Як створити ОСББ? 7 детальних кроків, щоб зробити це швидко та без питань

Якщо ви вже визначилися з тим, що потрібно саме вашому будинку і це - ОСББ, то напевно у вас виникає багато питань щодо того як його створити.


Зміни у сфері ЖКГ з 01 травня 2020 року. Що необхідно знати?

З 1 травня 2019 року набрала законної сили третя частина норм Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, вплив якої українці зможуть відчути з 1 травня 2020 року. Відтак, багато чого зміниться у сфері надання комунальних послуг. Найголовніше – ми отримаємо можливість вільно обирати, який договір ми хочемо укласти з постачальником послуги (не поширюється на електричну енергію та газ, де укладаються тільки індивідуальні договори) та час до 1 травня 2020 року для того, щоб визначитися. 


Марія Осипчук про управління житлом

Час усвідомлювати себе власниками.


Можливості у багатоквартирних будинках

Купуючи квартиру або нежитлове приміщення у будинку ви стаєте не лише їх власником, а й співвласником всього багатоквартирного будинку на праві спільної сумісної власності.


1 2