Про компанію

Агенція Марії Осипчук працює на ринку вже другий рік. Проте, ми єдині на ринку пропонуємо повний комплекс юридичної підтримки в питаннях, пов’язаних із багатоквартирними будинками — від інвестування в будівництво до створення ОСББ, та побудови повноцінної та успішної роботи з утримання будинку.

Засновницею агенції є Марія Осипчук - юристка з питань управління житлом, яка вже понад 5 років працює у сфері управління багатоквартирними будинками. За цей час вона надала понад 120 консультацій співвласникам багатоквартирних будинків та супроводжувала створення 15 ОСББ. Крім того, Марія є досвідченою лекторою та провела понад 90 семінарів та тренінгів по всій Україні та онлайн у форматі вебінарів.

Для того, щоб надавати послуги якомога більшій кількості активних та відповідальних співвласників була створена Агенція Марії Осипчук. Ми об’єднуємо команду юристів, які спеціалізуються на вузькопрофільній тематиці - інвестуванні у будівництво та управлінні багатоквартирними будинками. Ми прагнемо підвищувати рівень освіченості серед українців щодо управління своїм житлом, тож регулярно проводимо відкриті ефіри та вебінари, на яких пояснюємо актуальні проблеми та відповідаємо на питання аудиторії.

Ми надаємо високоякісні послуги та допомагаємо нашим клієнтам в усіх кризових ситуаціях. Тож нас сміливо радять своїм знайомим. Ми пишаємось своєю роботою, та прагнемо розвивати професійну спільноту ОСББ в Україні й надалі.

Наші клієнти: ОСББ «Малахіт», ЖК «ObolonSky», ЖК «Артистократ», ОСББ «Садиба Родзянка», ОСББ «Петрицького 13», ОСББ «Златодом», ЖК «Кловський», ЖК «SilverBreeze», ОСББ «ДипломатХол», ОСББ «Деміївська Слобода», ОСББ «Авіатор 17», ОСББ «Перемоги 71А» та інші.

Про Марію Осипчук

Натхнення зайнятися темою ОСББ прийшло в 2014 році після знайомства із Тетяною Кіщук, адвокатом з питань захисту інтересів ОСББ. Впродовж наступних років Марія Осипчук разом з Інною Волошиною організувала та запустила консультаційний центр «ОСББ ДемАльянс», а також проект «Школа Ефективного ОСББ» разом з Андрієм Сауком.


З 2016 року поєднує допомогу ОСББ з юридичними проектами в будівельно-девелоперських компаніях. Серед різних проектів займался створенням та розбудовою управляючих компаній, створила та очолювала відділ по роботі з клієнтами (укладання договорів та супровід інвестицій в будівництво). За майже три роки роботи в будівельних компаніях підтвердила свою компетенцію юридичного спеціаліста з питань придбання та управління нерухомим майном.

З 2017 року співпрацює з міжнародними проектами. Сьогодні є консультанткою проекту “Енергоефективність в житловому секторі України” Міжнародної фінансової корпорації (IFC), яка входить в групу компаній Світового банку. Проект реалізовується за підтримки Швейцарської Конфедерації.

Для кого ми працюємо

Для ОСББ та власників квартир ми пропонуємо підтримку на будь-якому етапі існування ОСББ — від створення, реєстрації та роботи із співвласниками до вирішення кризових юридичних ситуацій, пов’язаних з діяльністю ОСББ. На основі першої консультації з ініціативною групою ми підбираємо найкращу форму управління будинком, плануємо орієнтовну дату реєстрації ОСББ та допомагаємо проводити системну інформаційну роботу із мешканцями. Для вже зареєстрованих ОСББ ми проводимо навчальні тренінги, допомагаємо вести роз’яснювальну роботу із мешканцями та надаємо постійну юридичну підтримку.

Для покупців квартир ми пропонуємо експертну юридичну оцінку договору із забудовником. Наші спеціалісти мають досвід аналізу договорів, які пропонують різні забудовники, тож ми знаємо всі підводні камені, що можуть трапитися на шляху. Ми допомагаємо вести юридично коректні перемовини із відділом продажів на захист інтересів покупця, а також надаємо юридичну підтримку в процесі передачі квартири. Придбання нерухомості — чимала інвестиція, тож варто від початку усвідомлювати можливі ризики та знати як захиститися від їх настання.

Для органів місцевого самоврядування ми пропонуємо підготувати “під ключ” міську програму з підтримки співвласників багатоквартирних будинків. Також, на замовлення органів місцевого самоврядування, ми проведемо навчальні семінари для громад, щоб підвищити їх юридичну грамотність щодо сфери ЖКГ.

Для управителів ми пропонуємо юридичну підтримку в реєстрації та побудові своєї компанії. Управляюча компанія - це зовсім інший рівень відповідальності та складнощів, тож юридична підтримка від професіоналів буде доречною. Ми допомагаємо налаштовувати робочі процеси у компанії, будуємо системну комунікацію з клієнтами та забезпечуємо юридичну підтримку діяльності управителя.

Відгуки

Олена Козлова
ОСББ «Садиба Родзянка»

Дуже вдячна Марії за підтримку в створенні ОСББ! Багато було питань, які терміново вирішувалися завдяки професійності та юридичного досвіду Марії! Інтелігентність та тактовність Марії допомогла нам донести до всіх співвласників, що необхідно згуртовуватися та робити наше життя кращим!

Анна Льюїс
активна співвласниця

Моя порада кожному — звертайтеся до професіоналів. Це дуже економить ваші час та моральні сили. Я юрист і дуже детально аналізувала кожен крок створення ОСББ, тож я навіть не уявляю, скільки б часу зайняло пройти цей шлях самостійно. Ми продовжуємо співпрацювати з Агенцією Марії Осипчук та вчитися в Марії. Наша мета створити успішний прецендент, щоби сусідні будинки брали наш досвід та трансформували та «прокачували» будинки поруч із нами!

Михайло Каденюк
Глава ОСББ «ПЕРЕМОГИ 71А»

Маріє! Дуже вдячні вам, що допомогли захистити свої права в битві з ЖЕК. ЖЕК до останнього противився, не хотів нас відпускати. На останніх зборах був я, член правління ОСББ та ви, Маріє! Проти нас було 5 людей. Ви всім докладно пояснили, що вони не праві, а закон на нашому боці. Якби не ви, у нас нічого б не вийшло! Величезне спасибі!

Контакти
Згадки в ЗМІ

На час карантину в Україні тимчасово послабили штрафні санкції за несплату житлово-комунальних послуг. Що це означає для мешканців багатоповерхівок, та що загрожує підприємтсвам ЖКГ.

Про порушення прав співвласниці, яка не має можливості користуватися головним входом у під'їзд та ліфтом, оскільки вона не заплатила своїм сусідам за ремонт.

Про наслідки, які можуть спіткати мешканців багатоквартирних будинків, якщо до 1 травня 2020 року не визначитися хто буде утримувати будинок.