Про клуб

Клуб ОСББ - це центр підтримки представників ОСББ та активних співвласників багатоквартирних будинків. Ми створили цей клуб для того, щоб усі ОСББ України могли отримати кваліфіковану підтримку і відповідь на свої питання. Члени клубу ОСББ мають можливість отримувати консультації від наших експертів, зразки документів та термінову підтримку у разі виникнення такої потреби.


У місті Києві ми щомісячно проводимо зустрічі, під час яких говоримо про актуальні питання у сфері управління багатоквартирними будинками, шукаємо рішення для проблемних ситуацій та просто добре проводимо час у колі однодумців, адже в управлінні будинком так важливо мати спільноту людей, з якими можна просто поспілкуватися про спільні питання, отримати їх підтримку та розуміння.  


Членство у Клубі є актуальними для вас, якщо:

  • ви є головою або членом Правління ОСББ і у вас часто виникають питання щодо управління будинком та сфери ЖКГ, в цілому;

  • ви хочете запровадити енергоефективні заходи та не знаєте з чого почати;

  • ви хочете отримувати нові знання та вдосконалювати свої навички з управління будинком;

  • вам цікаво дізнаватися про досвід інших ОСББ;

  • ви хочете організувати успішне управління своїм будинком.


Про Клуб ОСББ:

  1. Членство у Клубі ОСББ є добровільним, але може бути припиненим у разі порушення членом Клубу основних правил, таких як - повага до інших членів Клубу, своєчасна сплата членських внесків, псування ділової репутації, зневага до честі та гідності представників Клубу ОСББ.

  2. Членство у Клубі ОСББ доступне для всіх ОСББ України. Для участі необхідно заповнити анкету у розділі “Як стати членом” та оплатити членський внесок.

  3. Членство у Клубі ОСББ коштує 1000 гривень на місяць та дозволяє щомісячно отримувати 2 юридичні консультації тривалістю 1 година кожна, право участі у семінарах та тренінгах, що проводяться для ОСББ протягом місяця, розсилку інформаційних матеріалів та важливу інформацію у сфері ЖКГ.