ОСББ та власникам квартир

01

Консультація

Маєте питання щодо діяльності свого ОСББ? Хочете наперед знати, як спланувати створення ОСББ? Маєте кризову ситуацію і потрібна юридична консультація? Надамо експертну підтримку в усіх питаннях.

02

Створення ОСББ

Вже вирішили, що хочете створити ОСББ, проте не знаєте, з чого почати? Ми надамо відповіді на запитання та організуємо весь процес.


03

Початок роботи ОСББ

Прагнете організувати роботу ОСББ, проте потрібна кваліфікована допомога? Ми допоможемо налаштувати всі процеси роботи у вашому ОСББ, побудувати комунікацію із мешканцями та пояснимо, як працювати з документами.

04

Вибір управителя

ЖЕК ігнорує вас та ваші скарги на якість послуг? Хочете відмовитися від низькоякісних послуг на користь іншої ефективної управляючої компанії? Прагнете замінити компанію-управителя від забудовника на іншу? Ми допоможемо успішно розірвати зв’язки із старим управителем та обрати нового.


05

Юридичний супровід ОСББ

Для ефективної роботи ОСББ надзвичайно важливим є кваліфікований юридичний супровід та можливість своєчасно отримати консультацію. Саме тому ми пропонуємо об'єднанням повноцінну юридичну підтримку та своєчасні відповіді на усі питання. 1