Відмова від відповідальності

Будь-яка інформація, розміщена на даному веб-сайті призначена тільки для вивчення користувачами веб-сайту. Ми докладаємо усіх можливих зусиль для того, щоб надавати тільки достовірну та корисну інформацію, яка надає відповіді на усі питання користувачів нашого сайту, проте ми не виключаємо можливість допущення помилок.

Окрім власних матеріалів на нашому веб-сайті можуть бути розміщені посилання на інші веб-сайти. Наявність таких посилань на веб-сайті призначена для загального ознайомлення користувачів. Це не свідчить про нашу згоду або підтримку матеріалів, що розміщені на відповідному ресурсі, на який веде посилання. Ми в будь-якому випадку не несемо відповідальність за зміст таких сайтів та зміни, що на них відбуваються. Також ми не несемо жодних завданих користувачам збитків, які вони могли зазнати при відвідування таких веб-сайтів.

Ми не несемо відповідальності за те, що кожен учасник наших заходів або отримувач наших послуг отримає такі самі результати, як і інші учасники, що отримали наші послуги. Ми залишаємо відповідальність за досягнуті результати на учасниках, а зі свого боку готові надати усе, що від нас залежить для досягнення учасником найкращого результату.