Чому потрібен кваліфікований юрист, щоби створити та налагодити роботу ОСББ?

Чому потрібен кваліфікований юрист, щоби створити та налагодити роботу ОСББ?

   

    Практикуючий юрист не тільки розуміє тонкощі процесу, але і знає, як його пришвидшити, як обрати найефективніший варіант, а також може визначити ціну такої послуги та спланувати її обсяг часу. Фактично, юрист — це професіонал, який прокладе ваш шлях у новому для вас процесі, зорієнтує, підтримає та захистить від помилок.

    Наприклад, наша клієнтка з ОСББ «Садиба Родзянка» так відгукується про нашу співпрацю: «Моя порада кожному — звертайтеся до професіоналів. Це дуже економить ваші час та моральні сили. Я юрист і дуже детально аналізувала кожен крок створення ОСББ, тож я навіть не уявляю, скільки б часу зайняло пройти цей шлях самостійно», коментує Анна Льюїс.

    В процесі створення ОСББ в одній із новобудов Києва на 270 квартир, наша агенція ще на старті співпраці з ініціативною групою чітко зафіксувала дату установчих зборів, тож усі наступні процеси були сплановані так, щоби встигнути провести збори саме в цю дату. Крім того, ми наперед плануємо щотижневі зустрічі з ініціативною групою, щоби «звіряти годинники» та контролювати, як проходять етапи створення ОСББ. Завдяки цим заходам процес створення ОСББ зайняв усього лиш 2 місяці — від створення ініціативної групи до повідомлення співвласників про державну реєстрацію ОСББ.

    Навіть під час карантину нам вдається створювати ОСББ, оскільки інформацію про співвласників будинку можна отримати з допомогою нотаріуса, який потім також може провести державну реєстрацію ОСББ. Авжеж нотаріальні послуги доводиться оплачувати окремо, але завдяки нотаріусам процес створення ОСББ продовжується й під час встановлення загальнодержавних обмежень.

    Тож не скупіться найняти професіоналів, вони суттєво зекономлять ваші час та життєві сили. А також налагодять процес у такий спосіб, щоби не довелося кільканадцять разів переузгоджувати елементарні речі.


    А що робити, після того, як ОСББ вже створене, можете знайти в лекції “Перші кроки роботи ОСББ: практичні поради”.