Про компанію

Агенція cтворена для всіх, кому потрібна допомога в управлінні багатоквартирним будинком. Ми допомагаємо як співвласникам будинків, яким необхідна підтримка у створенні ОСББ або обранні управителя, так і професійним компаніям, яким потрібна допомога у налагодженні бізнесу з управління будинками та побудові комунікації з клієнтами.

Наша компанія єдина на українському ринку, яка може надавати підтримку з усіх питань, пов'язаних з багатоквартирним будинком - від інвестування в його будівництво до впровадження інноваційних технологій.

Якщо ви не знаєте з чого почати, але розумієте, що управління будинком є важливою і дуже відповідальною справою — будемо раді вам допомогти та разом з вами обрати найкращий варіант розвитку подій саме для вас.

 

Для кого ми працюємо:


Співвласники багатоквартирних будинків — активні жителі багатоквартирних будинків, яким хочеться змінити стан їхнього будинку, почати заощаджувати кошти та отримувати більш якісні послуги. Як ми можемо допомогти: проконсультувати щодо форм управління будинком та підібрати найкращу, допомогти у створенні ОСББ та організації його роботи, провести навчання ефективній комунікації зі співвласниками та побудові роботи ОСББ.

Управителі — професійні компанії, які займаються або хочуть займатися управлінням багатоквартирними будинками. Як ми можемо допомогти: проконсультувати щодо особливостей діяльності управителя, провести навчання побудові роботи управляючої компанії та комунікації з клієнтами, забезпечити юридичну підтримку діяльності.

Девелопери — компанії, що займаються будівництвом багатоквартирних будинків. Як ми можемо допомогти: підібрати відповідну схему інвестування у будівництво, проконсультувати щодо подальшого управління новобудовою, створити договір для оформлення відносин з інвестором, що буде повністю враховувати ваші потреби та вимоги чинного законодавства.