Про компанію

Агенція Марії Осипчук


  • Створена для всіх, кому потрібна допомога в управлінні багатоквартирним будинком. Ми допомагаємо як співвласникам будинків, яким необхідна підтримка у створенні ОСББ або обранні управителя, так і професійним компаніям, яким потрібна допомога у налагодженні бізнесу з управління будинками та побудові комунікації з клієнтами.
  • Наша компанія єдина на українському ринку, яка може надавати підтримку з усіх питань, пов'язаних з багатоквартирним будинком - від інвестування в його будівництво до впровадження інноваційних технологій.
  • Якщо ви не знаєте з чого почати, але розумієте, що управління будинком є важливою і дуже відповідальною справою - будемо раді вам допомогти та разом з вами обрати найкращий варіант розвитку подій саме для вас.

 

Для кого ми працюємо:

Співвласники багатоквартирних будинків - активні жителі багатоквартирних будинків, яким хочеться змінити стан їхнього будинку, почати заощаджувати кошти та отримувати більш якісні послуги. Як ми можемо допомогти: проконсультувати щодо форм управління будинком та підібрати найкращу, допомогти у створенні ОСББ та організації його роботи, провести навчання ефективній комунікації зі співвласниками та побудові роботи ОСББ.

Управителі - професійні компанії, які займаються або хочуть займатися управлінням багатоквартирними будинками. Як ми можемо допомогти: проконсультувати щодо особливостей діяльності управителя, провести навчання побудові роботи управляючої компанії та комунікації з клієнтами, забезпечити юридичну підтримку діяльності.

Девелопери - компанії, що займаються будівництвом багатоквартирних будинків. Як ми можемо допомогти: підібрати відповідну схему інвестування у будівництво, проконсультувати щодо подальшого управління новобудовою, створити договір для оформлення відносин з інвестором, що буде повністю враховувати ваші потреби та вимоги чинного законодавства.